O FIRMIE

POZNAJ

SOLBI

Firma SOLBI to producent czapek
o ponad 20 letniej tradycji.

KIM JESTEŚMY?

Firma SOLBI to producent czapek o ponad 20 letniej tradycji. Nasza produkcja czapek z dzianiny opiera się na utrzymywaniu tego co najbardziej cenione w polskim produkcie – jakości. Dzięki temu osiągamy wyznaczone cele i to co najważniejsze: zadowolenie klienta ceniącego dobry polski produkt.

Pracę, która jest naszą pasją wykonujemy z dużym oddaniem i dbałością o szczegóły oraz w poszukiwaniu tego co nowe i trendy w nakryciach głowy. Wysoką jakość naszych czapek gwarantują najlepszego gatunku materiały i tkaniny. W swojej ofercie posiadamy głównie czapki zimowe dla dorosłych i dzieci. Nie zapominamy także o tych, którzy aktywnie spędzają czas mając w ofercie czapki z materiałem termoaktywnym zapewniającym komfort w ich noszeniu.

hr

Oryginalne wzornictwo, na którym opiera się produkcja czapek i innych wyrobów dziewiarskich firmy SOLBI zapewnia Klientom uniwersalność użytkowania, dlatego w ofercie zawierającej modele czapek typowo damskich czy męskich znajdują się czapki nadające się do noszenia przez całe pokolenia o bardzo oryginalnym wzornictwie i kolorystyce.

Nasza praca doceniona została już przez wielu zadowolonych klientów ceniących jakość i elegancję. Udział w targach za granicą i w kraju pozwala nam znaleźć „powiew świeżości” w projektowaniu czapek tak aby znaleźć swoje miejsce w „świecie czapek”.

IMG_9284

IMG_9191

IMG_9592

IMG_9699